Tůma
Jaro na vesnici
Položka č.: 217Vyvolávací cena: 5.000 CZK (209 €)
Plánované ukončení: 14. 05. 2024 16:36
olej, lepenka, 1941, 72 x 96,5 cm, sign. PD Tůma 41, rám
Aktuální cena: 5.000 CZK (209 €)
Tůma
Krajina - Vůz, Kůň, Oheň
Položka č.: 283Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)
Plánované ukončení: 14. 05. 2024 17:42
olej, malířská lepenka, 24 x 33,5 cm, sign. LD Tůma, rám
Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)