• Tůma

    Jaro na vesnici

    Položka č.: 217

    Vyvolávací cena: 5.000 CZK (209 €)

    Plánované ukončení: 14. 05. 2024 16:36

    olej, lepenka, 1941, 72 x 96,5 cm, sign. PD Tůma 41, rám

    Aktuální cena: 5.000 CZK (209 €)

  • Tůma

    Krajina - Vůz, Kůň, Oheň

    Položka č.: 283

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)

    Plánované ukončení: 14. 05. 2024 17:42

    olej, malířská lepenka, 24 x 33,5 cm, sign. LD Tůma, rám

    Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)