J. Ráž

  • J. Ráž

    Horské středisko v zimě

    Položka č.: 212

    Vyvolávací cena: 1.300 CZK (55 €)

    Plánované ukončení: 14. 05. 2024 16:31

    olej, plátno, 49 x 59 cm, sign PD J. Ráž, rám

    Aktuální cena: 1.300 CZK (55 €)