V. Novák
Povodí řeky
Položka č.: 234Vyvolávací cena: 600 CZK (25 €)
Plánované ukončení: 14. 05. 2024 16:53
olej, lepenka, 24 x 34 cm, sign. PD V. Novák, rám
Aktuální cena: 600 CZK (25 €)
V. Novák
Letní krajina
Položka č.: 281861Vyvolávací cena: 700 CZK (30 €)
Plánované ukončení: 22. 05. 2024 18:36
olej, plátno, 67 x 97 cm, sign. PD V. Novák, rám, v pravé části malba mírně poškozena, rám místy poškozen, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 700 CZK (30 €)