Rudolf Linhart

(1895-1968)

  • Rudolf Linhart

    (1895-1968)

    Děkanský kostel Nových Benátek

    Položka č.: 203

    Vyvolávací cena: 1.300 CZK (55 €)

    Plánované ukončení: 14. 05. 2024 16:22

    olej, papír, 1933, 32 x 43 cm, sign. LD R. Linhart, rám, studium na Akademie der bildenden Künste ve Vídni a na Uměleckoprůmyslové škole tamtéž

    Aktuální cena: 1.300 CZK (55 €)