• Pech

    Obrazce

    Položka č.: 261

    Vyvolávací cena: 1.400 CZK (59 €)

    Plánované ukončení: 14. 05. 2024 17:20

    akryl, asambláž, plátno, 1992, 60 x 39 cm, sign. PD Pech 92, rám

    Aktuální cena: 1.400 CZK (59 €)