Jaroslav Steinberger (Kovařovic)
(1886-?)
Zima
Položka č.: 192Vyvolávací cena: 1.300 CZK (55 €)
Plánované ukončení: 14. 05. 2024 16:11
olej, papír, 43,5 x 49 cm, sign. PD Jar Steinberger Kovařovic, rám
Aktuální cena: 1.300 CZK (55 €)