Jarmila Svobodová Kalašová

(1927)

  • Jarmila Svobodová Kalašová

    (1927)

    Ikarky

    Položka č.: 252

    Vyvolávací cena: 16.600 CZK (692 €)

    Plánované ukončení: 14. 05. 2024 17:11

    kombinovaná technika, sololit, 78 x 112 cm, sign LD J. Kalašová, rám

    Aktuální cena: 16.600 CZK (692 €)

  • Jarmila Svobodová Kalašová

    (1927)

    Květinové zátiší I

    Položka č.: 253

    Vyvolávací cena: 8.000 CZK (334 €)

    Plánované ukončení: 14. 05. 2024 17:12

    olej, sololit, 85 x 74,5 cm, sign. PD J. Kalašová, rám

    Aktuální cena: 8.000 CZK (334 €)

  • Jarmila Svobodová Kalašová

    (1927)

    Květinové zátiší II

    Položka č.: 254

    Vyvolávací cena: 6.650 CZK (278 €)

    Plánované ukončení: 14. 05. 2024 17:13

    kombinovaná technika, sololit, 71 x 51 cm, sign. PD J. Kalašová, rám, DU poškozeno

    Aktuální cena: 6.650 CZK (278 €)

  • Jarmila Svobodová Kalašová

    (1927)

    Květinové zátiší III

    Položka č.: 255

    Vyvolávací cena: 4.000 CZK (167 €)

    Plánované ukončení: 14. 05. 2024 17:14

    kombinovaná technika, sololit, 47 x 45,5 cm, sign. PD J. Kalašová, rám

    Aktuální cena: 4.000 CZK (167 €)