K. Lang
Stará radnice po náletu
Položka č.: 297Vyvolávací cena: 800 CZK (34 €)
Plánované ukončení: 14. 05. 2024 17:56
olej, lepenka, 1945, 38 x 48 cm, sign. LD K. Lang 45, rám
Aktuální cena: 800 CZK (34 €)
Stará radnice po náletu
Aktuální cena: 800 CZK (34 €)