Jos. Tauš?

  • Jos. Tauš?

    Panenská ulice

    Položka č.: 307

    Vyvolávací cena: 1.300 CZK (55 €)

    Plánované ukončení: 14. 05. 2024 18:06

    olej, lepenka, 1937, 47 x 33 cm, sign. PD Jos. Tauš. 37, proraženo

    Aktuální cena: 1.300 CZK (55 €)