R. Vlasák

  • R. Vlasák

    Sbíraní brambor

    Položka č.: 219

    Vyvolávací cena: 1.650 CZK (69 €)

    Plánované ukončení: 14. 05. 2024 16:38

    olej, deska, 23 x 32 cm, sign. PD R. Vlasák, rám

    Aktuální cena: 1.650 CZK (69 €)