František Daněk Sedláček
(1892-1974)
Žně
Položka č.: 48Vyvolávací cena: 2.000 CZK (84 €)
Plánované ukončení: 14. 05. 2024 13:47
olej, lepenka, 1940, 49 x 64 cm, sign. PD Daněk Sedláček 1940, rám
Aktuální cena: 10.001 CZK (417 €)
František Daněk Sedláček
(1892-1974)
Žně
Položka č.: 49Vyvolávací cena: 2.000 CZK (84 €)
Plánované ukončení: 14. 05. 2024 13:48
olej, plátno, 48,5 x 64 cm, sign. PD Daněk -Sedláček , rám
Aktuální cena: 9.000 CZK (375 €)
František Daněk Sedláček
(1892-1974)
Břízky
Položka č.: 119Vyvolávací cena: 3.000 CZK (125 €)
Plánované ukončení: 14. 05. 2024 14:58
olej, překližka, 34 x 38 cm, sing. PD Daněk Sedláček , rám
Aktuální cena: 5.000 CZK (209 €)
Poslední dražitel: ID5**1 Historie příhozu