František Jiroudek

(1915-1991)

  • František Jiroudek

    (1915-1991)

    Divadelní šatna

    Položka č.: 295

    Vyvolávací cena: 33.000 CZK (1.375 €)

    Plánované ukončení: 14. 05. 2024 17:54

    olej, sololit, 91 x 53 cm, sign. PD Jiroudek, rám

    Aktuální cena: 33.000 CZK (1.375 €)