Jaroslav Kafka

(1896-1973)

  • Jaroslav Kafka

    (1896-1973)

    Sedící akt

    Položka č.: 29

    Vyvolávací cena: 5.000 CZK (209 €)

    Ukončení prvního podání: 15. 06. 2023 15:00

    olej, malířská lepenka, 27 x 19 cm, sign. LD Kafka, rám, antiqari.at Radhošťská, soukromý žák prof. M. Boháče a Kuttmanna

    Aktuální cena: 5.000 CZK (209 €)

  • Jaroslav Kafka

    (1896-1973)

    Klauni

    Položka č.: 30

    Vyvolávací cena: 5.500 CZK (230 €)

    olej, malířská lepenka, 1960, 25,5 x 23,5 cm, sign. PD Kafka, rám, antiqari.at Radhošťská, soukromý žák prof. M. Boháče a Kuttmanna

    Aktuální cena: 5.500 CZK (230 €)