Klára Pataki
Položka č.: 277493Vyvolávací cena: 5.500 CZK (230 €)
Plánované ukončení: 06. 05. 2024 14:44
tuš, akvarel, papír, 2005, 41 x 58 cm, sign. DU Pataki 2005, rám, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 5.500 CZK (230 €)
Klára Pataki
Sedící schoulená
Položka č.: 277494Vyvolávací cena: 3.500 CZK (146 €)
Plánované ukončení: 06. 05. 2024 14:46
tuš, papír, 51,5 x 36 cm, sign. LD Pataki, rám, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 3.500 CZK (146 €)