Václav Benedikt

  • Václav Benedikt

    Kompozice s modrou

    Položka č.: 247

    Vyvolávací cena: 1.900 CZK (80 €)

    Plánované ukončení: 09. 10. 2023 19:06

    litografie, 1993, 48 x 37 cm, sign. PD Benedikt 93, č. 95/96, antiqari.at Radhošťská, soukromý žák J. Patery, člen Jednoty umělců výtvarných v Praze, Česko-Bavorského uměleckého spolku a Sdružení pražských malířů

    Aktuální cena: 1.900 CZK (80 €)

  • Václav Benedikt

    Papoušek

    Položka č.: 275516

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (63 €)

    Plánované ukončení: 16. 10. 2023 20:40

    litografie, 1993, 70 x 53,5 cm, sign. PD Benedikt 93, a.t., při okrajích ohmataný papír, rožky ohnuté, ve spodní části vpravo mimo tisk drobné skvrny, antiqari.at Radhošťská, soukromý žák J. Patery, člen Jednoty umělců výtvarných v Praze, Česko-Bavorského uměleckého spolku a Sdružení pražských malíř…

    Aktuální cena: 1.500 CZK (63 €)