Jan Gemrot

(1983)

  • Jan Gemrot

    (1983)

    V letu

    Položka č.: 420

    Vyvolávací cena: 3.000 CZK (125 €)

    Plánované ukončení: 23. 02. 2024 10:31

    litografie, 2012, 42,5 x 69,3 cm, sign. PD Jan Gemrot 12, č. 94/100

    Aktuální cena: 3.000 CZK (125 €)