Jiří Slíva
Jiří Slíva
Tour de Beaujolais
Položka č.: 788Vyvolávací cena: 4.000 CZK (167 €)
Plánované ukončení: 14. 06. 2024 16:50
litografie, 39 x 27,5 cm, sign. DU Jiří Slíva, č. 65/70, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, soukromé studium, člen SČUG Hollar
Aktuální cena: 4.000 CZK (167 €)
Jiří Slíva
Jazz /Miles Davis/
Položka č.: 789Vyvolávací cena: 5.300 CZK (221 €)
Plánované ukončení: 14. 06. 2024 16:51
litografie, 2019, 42,7 x 32,6 cm, sign. PD Jiří Slíva , č. 38/50, soukromé studium, člen SČUG Hollar
Aktuální cena: 5.300 CZK (221 €)
Jiří Slíva
Café Horoskop
Položka č.: 199Vyvolávací cena: 5.300 CZK (221 €)
Plánované ukončení: 13. 06. 2024 15:00
litografie, 42,7 x 31,5 cm, sign. PD Jiří Slíva, č. 2/60, soukromé studium, člen SČUG Hollar
Jiří Slíva
Kafkabriolet
Položka č.: 198Vyvolávací cena: 4.800 CZK (200 €)
litografie, 25 x 45 cm, sign. LD Jiří Slíva, č. 23/90, soukromé studium, člen SČUG Hollar
Aktuální cena: 4.800 CZK (200 €)
Jiří Slíva
Champagne
Položka č.: 197Vyvolávací cena: 4.000 CZK (167 €)
litografie, 42,5 x 31,5 cm, sign. PD Jiří Slíva, č. 56/65, Antikvariát Dlážděná, soukromé studium, člen SČUG Hollar
Jiří Slíva
Jam Session
Položka č.: 196Vyvolávací cena: 4.000 CZK (167 €)
litografie, 42,5 x 31,5 cm, sign. PD Jiří Slíva, č. 22/40, soukromé studium, člen SČUG Hollar
Jiří Slíva
Mississippi
Položka č.: 195Vyvolávací cena: 3.500 CZK (146 €)
litografie, 23 x 16 cm, sign. PD Jiří Slíva, rám, č. 9/55, soukromé studium, člen SČUG Hollar
Aktuální cena: 3.500 CZK (146 €)
Jiří Slíva
His masters Voice & Co. Animal Disco Prague
Položka č.: 194Vyvolávací cena: 3.000 CZK (125 €)
litografie, 37,5 x 48,5 cm, sign. PD Jiří Slíva, č. 12/60, Antikvariát Dlážděná, soukromé studium, člen SČUG Hollar
Aktuální cena: 3.000 CZK (125 €)
Jiří Slíva
Con Fuoco
Položka č.: 193Vyvolávací cena: 3.000 CZK (125 €)
litografie, 37 x 28 cm, sign. PD JiříSlíva, rám, č. 18/50, zateklina v pravém dolním rohu, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, soukromé studium, člen SČUG Hollar
Jiří Slíva
Pražáci
Položka č.: 192Vyvolávací cena: 3.000 CZK (125 €)
litografie, 20,5 x 25,5 cm, sign. PD Jiří Slíva, rám, č. 32/110, soukromé studium, člen SČUG Hollar
Jiří Slíva
Vincent
Položka č.: 191Vyvolávací cena: 2.500 CZK (105 €)
litografie, 31,5 x 22 cm, sign. PD JiříSlíva, rám, č.7/60, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, soukromé studium, člen SČUG Hollar
Aktuální cena: 2.500 CZK (105 €)
Jiří Slíva
Velikonoce
Položka č.: 190Vyvolávací cena: 2.200 CZK (92 €)
litografie, 29 x 19 cm, sign. PD JiříSlíva, rám, autorský tisk, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, soukromé studium, člen SČUG Hollar
Aktuální cena: 2.200 CZK (92 €)
Jíří Slíva
Nose in the rose
Položka č.: 281545Vyvolávací cena: 4.500 CZK (188 €)
Plánované ukončení: 11. 06. 2024 14:48
Aktuální cena: 4.500 CZK (188 €)