• Různí autoři

    Aus der Kneipzeitung 1896 des Vereins deutscher bildender Künstler in Böhmen

    Položka č.: 898

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (54 €)

    Plánované ukončení: 18. 06. 2020 13:44

    volné listy, ., 35 x 25 cm, Sdružení německých umělců v Čechách, 17 barevných ilustrací, bez textu a nakladatelských údajů, volné listy v kartonovém obalu, bez výrazného poškození, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 1.500 CZK (54 €)

  • Julius Fučík

    (1903-1943)

    Kmen - měsíčník pro moderní kulturu

    Položka č.: 886

    Plánované ukončení: 18. 06. 2020 13:32

    kniha, 29 x 21 cm, ročník 2., 1928 - 1929, čísla 1-10 v 8 sešitech, vyd. klub moderních nakladatelů kmen ,typografie Karel Teige, 1x pův. vevázaná obálka, clpl. vazba, 224s., velmi dobrý stav, Antikvariát Dlážděná

  • Mikoláš Aleš

    (1852-1913)

    Sirotek

    Položka č.: 874

    Plánované ukončení: 18. 06. 2020 13:20

    kniha, 31,5 x 26 cm, 6x ilustrace M. Aleš, nákl. L Masaryk, Hustopeče, 1890, kolorováno nejspíše ne autorem, clpl. převazba, razítko majitele, zašpiněné stránky s flíčky, Antikvariát Dlážděná, představitel "Generace českého Národního divadla", klasik českého umění 19. století, v ranějším období tvoř…

  • Jaroslav Procházka

    (1919)

    Involuce nitra

    Položka č.: 682

    Plánované ukončení: 18. 06. 2020 10:08

  • August Haun

    (1815-1894)

    Plzeň

    Položka č.: 1001

    Plánované ukončení: 18. 06. 2020 15:27

    litografie, 19 x 26,3 cm, značeno PD Druck v. W. Korn in Berlin; LD Gez. u lith. V. A. Haun, papírová pasparta, místy několik lehce nažloutlých flíčků, antiqari.at Radhošťská

  • Antonio Albizzi

    (1547-1626)

    Rodokmen Landtgravii Hassiae

    Položka č.: 970

    Plánované ukončení: 18. 06. 2020 14:56

    mědirytina, 1612, 53,5 x 40 cm, D. Custose vyryl pro vydavatele Antonia Albizziho, rodokmen vévodů z Hessenska s pohledem na Kassel v pozadí, figurální titulní kartuší s erbem, ornamentální kartuší a třemi dalšími erby, uprostřed slepený, mírně zažloutlý papír, antiqari.at Radhošťská

  • August Carl Haun

    (1815-1894)

    Cheb

    Položka č.: 949

    Plánované ukončení: 18. 06. 2020 14:35

    kolorovaná litografie, kolem roku 1850, 19,3 x 26,5 cm, značeno LD na kameni Haun, rám, dole značeno gez u. lith. v. A. Haun a PD Druck v W. Korn in Berlin, vodní skvrna na paspartě, Antikvariát Dlážděná

  • Londonio

    Pastýř

    Položka č.: 1076

    Plánované ukončení: 18. 06. 2020 16:42

    kolorovaná mědirytina, 22 x 29,2 cm, značeno v desce LD Londonio pinx; PD F. Pedro Scul Ap Cavalli Venittis, papírová pasparta, antiqari.at Radhošťská

  • Henry Bonaventure Monnier

    (1805-1877)

    Konvolut - Kostýmní variace

    Položka č.: 1074

    Plánované ukončení: 18. 06. 2020 16:40

    7 x ručně kolorovaná litografie, 8,2-11,3 x 10,5 -12,5 cm, vše značeno LD na kameni Henry Monnier; PD Lith: de Senefelder ad. , papírová pasparta, podle návrhu Henry Moniera litografie provedeny mj. vynálezcem litografie, pražským rodákem Aloisem Senefelderem, dále Bernardem, a de Vilainem , lehce …

  • Giacomo Meyerbeer

    (1791-1864)

    Dopis s autogramem

    Položka č.: 822

    Plánované ukončení: 18. 06. 2020 12:28

    inkoust, papír, 1829, 10 x 23,5 cm, sign. PD Jacques Meyerbeer, Giacomo Meyerbeer, rodným jménem Jacob Liebmann Beer (5. září 1791, Tasdorf u Berlína – 2. května 1864, Paříž), byl německo-francouzský operní skladatel a dirigent žijící převážně ve Francii. Meyerbeer byl představitelem francouzského ž…

  • Johann Elias Ridinger

    (1698-1767)

    Konvolut loveckých výjevů

    Položka č.: 1143

    Plánované ukončení: 18. 06. 2020 17:49

    2 x mědirytina, 1 x tisk, 26 x 39 a 36 x 39 x 28 x 23,5 cm, všechny značeny PD L. Ridinger invenit. pinx. sculps, zažloutlé papíry, při okrají mimo tisk papíry potrhány, antiqari.at Radhošťská

    Poslední dražitel: ID1**5 Historie příhozu

  • Joseph Delteil

    (1894-1978)

    Le Vert Galant

    Položka č.: 813

    Vyvolávací cena: 1.400 CZK (50 €)

    Plánované ukončení: 18. 06. 2020 12:19

    kniha, 1931, 18 x 12 cm, podpis autora s věnováním Radovanu Šimáčkovi, Les Éditions des Portiques, Paris, francouzský text převazba, obálka vlepená, 253 stran, výborný stav, u dvou svazků vybledlý titul na hřbetu, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 1.400 CZK (50 €)

  • Oskar Laske

    (1874-1951)

    Laske

    Položka č.: 724

    Vyvolávací cena: 1.200 CZK (43 €)

    Plánované ukončení: 18. 06. 2020 10:50

    kniha, 28 x 20,5 cm, 1x sign. lept O Laske, vyd. Rikola, Vienna, 1921, ex. 36/100, clpl. vazba, 22s., poškozený hřbet, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 1.200 CZK (43 €)

  • Vladimír Suchánek

    (1933)

    Otokar Březina - Esej

    Položka č.: 717

    Plánované ukončení: 18. 06. 2020 10:43

    bibliofilie, 32 x 21 cm, 3x orig. litografie V. Suchánek, vyd. Památník národního písemnictví pro Spolek českých bibliofilů, Praha, 1988, volné listy v ob., nestr., opotřebená obálka, Antikvariát Dlážděná, žák prof. C. Boudy, M. Salcmana, K. Lidického na PedF UK v Praze a V. Silovského na AVU, člen …

  • Antonín Hála

    (1895-1952)

    Dřevoryty

    Položka č.: 710

    Plánované ukončení: 18. 06. 2020 10:36

    20x dřevoryt, 1929, 50 x 35,5 cm, vše sign. PD A. Hála, 114/200, vydal Bohuslav Durych v Přerově, text Bedřich Konařík, v původním papírovém přebalu, obsahuje seznam vyobrazení dřevorytů vzniklých v letech 1924 - 1929, kompletní, desky potrhané v hřbetní části, Antikvariát Dlážděná, žák prof. M. Šva…

  • Lovis Corinth

    (1858-1925)

    Gesammelte Schriften

    Položka č.: 911

    Plánované ukončení: 18. 06. 2020 13:57

    kniha, 29,5 x 24 cm, 8x celostr. čb. litografie různí autoři, vyd. Fritz Gurlitt, Berlin, 1920, clpl. vazba, 111s, dobrý stav, Antikvariát Dlážděná

  • Joseph Prudhomme

    Lesbianky

    Položka č.: 900

    Plánované ukončení: 18. 06. 2020 13:46

    kniha, 19,5 x 23 cm, 5x ofset, erotické motivy, vyd. jako soukromý tisk, ex. 14/300, pův. clpl. vazba, 51s., velmi dobrý stav, Antikvariát Dlážděná

  • Václav Zykmund

    (1914-1984)

    Andre Breton - Vzduch vody

    Položka č.: 885

    Plánované ukončení: 18. 06. 2020 13:31

    sešit, 24 x 15 cm, 1. svazek edice Ra, Praha, 1937, typ. B. Lacina, il. V. Zykmund, přel. Šuber a Zykmund, ex. 97/400, brož. vazba s obálkou, nestr., uvolněné listy, velmi dobrý stav, Antikvariát Dlážděná, studium na VUT a Přírodovědecké fakultě UK v Praze, spoluzakladatel skupiny RA, člen SVU Mánes…

  • Jan Nepomuk Filcík

    (1785-1837)

    Přjrodopis co kratochwilnjk školnj pro mládež dospělegšj českoslowanskau

    Položka č.: 873

    Plánované ukončení: 18. 06. 2020 13:19

    kniha, 1834, 20 x 12,5 cm, množství mědirytin zvěře, rostlin a anatomie člověka, vydala Knížecí arcibiskubská tiskárna, Praha, převazba, 250 stran, flekaté stránky od polití, Antikvariát Dlážděná

  • Karl Friedrich Vollrath Hoffmann

    (1796-1842)

    Die Erde und ihre Bewohner, ein Hand- und Lesebuch für alle Stände

    Položka č.: 871

    Plánované ukončení: 18. 06. 2020 13:17

    kniha, 1835, 23 x 15 cm, zěměpisná příručka, obsahuje 7 ocelorytin, 2 litografie a 25 dřevorytů, nakl. J. Scheibles Buchhandlung, Stuttgart, vazba polokožená, 759 stran , stav dobrý, pár hnědých flíčků, pachová stopa , Antikvariát Dlážděná

  • Thomas Cheesman

    (1760-1834)

    Švadlena

    Položka č.: 1002

    Plánované ukončení: 18. 06. 2020 15:28

    tečkovaný lept, 29,2 x 21,2 cm, značeno PD T. Cheeseman Sculpsit. Pupil of F. Bartolozzi. R. A.; LD G. Rommey pinxit., papírová pasparta, antiqari.at Radhošťská

  • Engelhard Nunzer

    Martin Luther

    Položka č.: 1142

    Plánované ukončení: 18. 06. 2020 17:48

    mědirytina, 1725, 33 x 20,3 cm, zažloutlý papír, místy zahnědlé skvrny, antiqari.at Radhošťská

  • Duthé

    La Tricoteuse

    Položka č.: 1140

    Plánované ukončení: 18. 06. 2020 17:46

    chromolitografie, 19. století, 20,5 x 15,8 cm, značeno LD v desce Busset del a PD Duthé sculp, při okrajích mimo tisk na papíře skvrnky, přichyceno v papírové paspartě, antiqari.at Radhošťská

    Japonská společnost

    Položka č.: 1151

    Plánované ukončení: 18. 06. 2020 17:57

    kombinovaná technika, 22 x 21,5 cm, papírová pasparta, poškozeno, antiqari.at Radhošťská

  • Nicolaus Vanni

    Freska Herkulaneum

    Položka č.: 973

    Vyvolávací cena: 1.100 CZK (40 €)

    Plánované ukončení: 18. 06. 2020 14:59

    mědirytina, 22 x 32,3 cm, značeno v desce LD Nicolaus Vanni Reg. Del, PD Nic. Oratÿ Reg. Incesor. Port, pochází se souboru: Delle antichita di Ercolano“ od Ottavia Antonia Baiardiho; Pasquale Carcani, publikováno v Itálii 1757 - 1791. Jedná se o svazek rytin nálezů z hloubení ruin Herculaneum v Nea…

    Aktuální cena: 1.100 CZK (40 €)

  • Nicolaus Vanni

    Freska Herkulaneum

    Položka č.: 972

    Plánované ukončení: 18. 06. 2020 14:58

    mědirytina, 22 x 32,3 cm, značeno v desce LD Nicolaus Vanni Reg. Delin, PD Nic Billy Rom Reg. iricise, pochází se souboru: Delle antichita di Ercolano“ od Ottavia Antonia Baiardiho; Pasquale Carcani, publikováno v Itálii 1757 - 1791. Jedná se o svazek rytin nálezů z hloubení ruin Herculaneum v Neap…

  • Nicolaus Vanni

    Freska Herkulaneum

    Položka č.: 971

    Plánované ukončení: 18. 06. 2020 14:57

    mědirytina, 22 x 32,3 cm, značeno v desce LD Nicolaus Vanni Reg. delin, PD Philipp Morghen Reg. Scul, pochází se souboru: Delle antichita di Ercolano“ od Ottavia Antonia Baiardiho; Pasquale Carcani, publikováno v Itálii 1757 - 1791. Jedná se o svazek rytin nálezů z hloubení ruin Herculaneum v Neapo…

  • Kunisada I. (Toyokuni III UTAGAWA)

    (1786-1865)

    Japonské příběhy, Senka Ryutei: Hakkenden InuNo Soshi

    Položka č.: 1153

    Plánované ukončení: 18. 06. 2020 17:59

    japonské dřevořezy, tradiční vazba nití, 17,3 x 11,5 cm, vydáno Japonsko, Tokyo, 1848 -1866, ilustrace na každé straně , krycí list na několika místech zašpiněný, při okraji otřepený, celkový stav velmi dobrý, antiqari.at Radhošťská

  • Josef Liesler

    Ty má mondscheinsonato

    Položka č.: 726

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (36 €)

    Plánované ukončení: 18. 06. 2020 10:52

    Aktuální cena: 1.000 CZK (36 €)

  • Alexandre Denéréaz

    (1875-1947)

    Arbre généalogique - Lévolution de lart musical depuis les origines jusquà lépoque moderne

    Položka č.: 912

    Plánované ukončení: 18. 06. 2020 13:58

    plakát, 100 x 50 cm, litografovaný plakát s motivem vývoje hudebního umění od vzniku do moderní éry, vyd. Georges Bridel, Lausanne,1923, plakát ve složeném stavu v kartonovém obalu, obal potrhaný, plakát místy natržený, Antikvariát Dlážděná