Jaroslav Holeček

(1902-1957)

  • Jaroslav Holeček

    (1902-1957)

    Hory

    Položka č.: 1253

    Vyvolávací cena: 1 CZK (1 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 28. 03. 2023 10:03

    akvarel, papír, 50 x 66 cm, sign. PD Jar. Holeček, rám, mírně zažloutlý papír, rám poškozen, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 1 CZK (1 €)