J. Tauš

  • J. Tauš

    Tvary

    Položka č.: 1248

    Vyvolávací cena: 1 CZK (1 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 28. 03. 2023 10:28

    olej, karton, 40 x 50 cm, sign. PD Tauš J., mírně zašpiněná malba, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 501 CZK (21 €)