Jan B. Melichar
(1908-1994)
Položka č.: 1276Vyvolávací cena: 1 CZK (1 €)
DRAŽBA UKONČENA: 28. 03. 2023 10:52
litografie, 13 x 18 cm, sign. PD Jan B. Melichar, pasparta, č. 65/200, zažloutlý papír, Antikvariát Dlážděná, soukromý žák V. Beneše, W. Nowaka
Aktuální cena: 101 CZK (5 €)
Poslední dražitel: ID8**1 Historie příhozu
Jan B. Melichar
(1908-1994)
Výhled na Prahu
Položka č.: 1275Vyvolávací cena: 1 CZK (1 €)
DRAŽBA UKONČENA: 28. 03. 2023 10:51
litografie, 13 x 18 cm, sign. PD Jan B. Melichar, pasparta, č. 61/200, zažloutlý papír, Antikvariát Dlážděná, soukromý žák V. Beneše, W. Nowaka
Aktuální cena: 101 CZK (5 €)
Jan B. Melichar
(1908-1994)
U rybníka
Položka č.: 269990Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
DRAŽBA UKONČENA: 25. 04. 2024 17:11
litografie, 27 x 49 cm, sign. PD Jan. B. Melichar, rám, Antikvariát Dlážděná, soukromý žák V. Beneše, W. Nowaka
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)