Vladimír Cidlinský

(1934)

SEZNAM AUTORŮ

  • Vladimír Cidlinský

    (1934)

    Meditace ve žluté II.

    Položka č.: 14

    Vyvolávací cena: 800 CZK (34 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 28. 03. 2023 15:13

    olej, monotyp, 85 x 33 cm, sign. DU V. Cidlinský, rám, studium na PedF UK v Praze, poté žák prof. C. Boudy a K. Lidického na VŠUP tamtéž

    Aktuální cena: 1.200 CZK (50 €)

    Poslední dražitel: ID8**9 Historie příhozu

  • Vladimír Cidlinský

    (1934)

    Rozkvetlý sloup II

    Položka č.: 10

    Vyvolávací cena: 800 CZK (34 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 28. 03. 2023 15:09

    olej, monotyp, 58 x 25 cm, sign. LD V. Cidlinský, rám, studium na PedF UK v Praze, poté žák prof. C. Boudy a K. Lidického na VŠUP tamtéž

    Aktuální cena: 800 CZK (34 €)

    Poslední dražitel: ID4**0 Historie příhozu

  • Vladimír Cidlinský

    (1934)

    Rozkvetlý sloup I

    Položka č.: 9

    Vyvolávací cena: 800 CZK (34 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 28. 03. 2023 15:08

    olej, monotyp, 58 x 25 cm, sign. LD V. Cidlinský, rám, studium na PedF UK v Praze, poté žák prof. C. Boudy a K. Lidického na VŠUP tamtéž

    Aktuální cena: 800 CZK (34 €)

    Poslední dražitel: ID8**0 Historie příhozu

  • Vladimír Cidlinský

    (1934)

    Meditace v zelené I.

    Položka č.: 6

    Vyvolávací cena: 800 CZK (34 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 28. 03. 2023 15:08

    olej, monotyp, 85 x 33 cm, sign. PD V. Cidlinský, rám, studium na PedF UK v Praze, poté žák prof. C. Boudy a K. Lidického na VŠUP tamtéž

    Aktuální cena: 800 CZK (34 €)

    Poslední dražitel: ID8**7 Historie příhozu

  • Vladimír Cidlinský

    (1934)

    Meditace v zelené II.

    Položka č.: 5

    Vyvolávací cena: 800 CZK (34 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 28. 03. 2023 15:04

    olej, monotyp, 85 x 33 cm, sign. DU V. Cidlinský, rám, studium na PedF UK v Praze, poté žák prof. C. Boudy a K. Lidického na VŠUP tamtéž

    Aktuální cena: 800 CZK (34 €)

    Poslední dražitel: ID8**4 Historie příhozu

  • Vladimír Cidlinský

    (1934)

    Meditace v modré II.

    Položka č.: 4

    Vyvolávací cena: 800 CZK (34 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 28. 03. 2023 15:03

    olej, monotyp, 85 x 33 cm, sign. DU V. Cidlinský, rám, studium na PedF UK v Praze, poté žák prof. C. Boudy a K. Lidického na VŠUP tamtéž

    Aktuální cena: 800 CZK (34 €)

    Poslední dražitel: ID8**3 Historie příhozu

  • Vladimír Cidlinský

    (1934)

    Meditace v modré I.

    Položka č.: 3

    Vyvolávací cena: 800 CZK (34 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 28. 03. 2023 15:02

    olej, monotyp, 85 x 33 cm, sign. DU V. Cidlinský, rám, studium na PedF UK v Praze, poté žák prof. C. Boudy a K. Lidického na VŠUP tamtéž

    Aktuální cena: 800 CZK (34 €)

    Poslední dražitel: ID4**0 Historie příhozu

  • Vladimír Cidlinský

    (1934)

    Meditace ve žluté I.

    Položka č.: 2

    Vyvolávací cena: 800 CZK (34 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 28. 03. 2023 15:01

    olej, monotyp, 85 x 33 cm, sign. DU V. Cidlinský, rám, studium na PedF UK v Praze, poté žák prof. C. Boudy a K. Lidického na VŠUP tamtéž

    Aktuální cena: 800 CZK (34 €)

    Poslední dražitel: ID8**9 Historie příhozu

  • Vladimír Cidlinský

    (1934)

    Kytice

    Položka č.: 1346

    Vyvolávací cena: 1 CZK (1 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 07. 03. 2024 19:24

    litografie, 9,5 x 14,5 cm, sign. UD V. Cidlinský, pasparta, č. 59/100, Antikvariát Dlážděná, studium na PedF UK v Praze, poté žák prof. C. Boudy a K. Lidického na VŠUP tamtéž

    Aktuální cena: 1 CZK (1 €)

    Poslední dražitel: ID6**3 Historie příhozu

Instagram

Facebook