František Škroup 1801 - 1862

    Položka č.: 246709

    Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 07. 03. 2023 21:04

    lept, mezzotinta, 18,5 x 12,2 cm, sign. PD, papír mírně zažloutlý; mimo tisk je papír na okrajích místy pokrčen, na spodním okraji skvrna od vody, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 100 CZK (5 €)

    Rostlina (Ex libris )

    Položka č.: 269968

    Vyvolávací cena: 90 CZK (4 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 06. 03. 2023 20:58

    dřevoryt, 10,1 x 4,6 cm, sign. DU, pravý dolní růžek papíru naražen, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 90 CZK (4 €)

    Vlající žena

    Položka č.: 263622

    Vyvolávací cena: 70 CZK (3 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 09. 02. 2023 20:24

    litografie, 10 x 10,5 cm, sign. PU, při pravém okraji nepatrně natrženo, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 70 CZK (3 €)

    Pohled na Karlův most

    Položka č.: 258195

    Vyvolávací cena: 80 CZK (4 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 09. 02. 2023 19:32

    dřevoryt, 8,5 x 8,5 cm, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 80 CZK (4 €)

    Poslední dražitel: ID8**3 Historie příhozu

    Podmořský svět (Exl Schelling)

    Položka č.: 249282

    Vyvolávací cena: 80 CZK (4 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 09. 02. 2023 18:34

    dřevoryt, 9,7 x 6,7 cm, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 80 CZK (4 €)

    Poslední dražitel: ID2**0 Historie příhozu

    Tvář (Ex Libris Zd. Hradečná)

    Položka č.: 269469

    DRAŽBA UKONČENA: 07. 02. 2023 22:38

    dřevořez, 12 x 8,1 cm, sign. DU, pravý horní roh papíru lehce pokrčený, u levého rohu menší šmouha od tiskací barvy, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 100 CZK (5 €)

    Loď (Ex Libris Zbyněk Rampouch)

    Položka č.: 269461

    DRAŽBA UKONČENA: 07. 02. 2023 22:22

    dřevoryt, 6,8 x 5,8 cm, sign. PD, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 100 CZK (5 €)

    Dívka u břízy (Ex Libris Jindřich Hilčra)

    Položka č.: 269457

    DRAŽBA UKONČENA: 07. 02. 2023 22:14

    litografie, 1976, 9,2 x 3,5 cm, sign. DU, papír nepatrně pokrčený, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 100 CZK (5 €)

    Pohled z okna (Ex Libris Věra Ellederová)

    Položka č.: 269456

    Vyvolávací cena: 80 CZK (4 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 07. 02. 2023 22:12

    dřevoryt, 8,5 x 4,5 cm, sign. PD, lehce zažloutlý papír, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 80 CZK (4 €)

    V pohádkovým lese

    Položka č.: 242470

    Vyvolávací cena: 80 CZK (4 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 07. 02. 2023 20:32

    barevný dřevoryt, 1982, 6,6 x 7,5 cm, sign. DU 82, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 80 CZK (4 €)

    Velkopřevorský mlýn

    Položka č.: 269386

    DRAŽBA UKONČENA: 31. 01. 2023 18:19

    Aktuální cena: 100 CZK (5 €)

    Pohled na Karlův most

    Položka č.: 262638

    Vyvolávací cena: 90 CZK (4 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 12. 01. 2023 20:18

    Aktuální cena: 90 CZK (4 €)

    Vzhlížení

    Položka č.: 223926

    Vyvolávací cena: 80 CZK (4 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 10. 01. 2023 18:30

    lept, 12 x 7,5 cm, sign. PD, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 80 CZK (4 €)

    Chlapec v čapce

    Položka č.: 250387

    Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 04. 01. 2023 18:37

    Aktuální cena: 400 CZK (17 €)

    Žena se džbánem

    Položka č.: 268345

    DRAŽBA UKONČENA: 04. 01. 2023 18:35

    akvarel, tužka, papír, 1945, 28,5 x 20,5 cm, monogr. PD AW 1945, rám, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 300 CZK (13 €)

    Úzkost

    Položka č.: 268366

    Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 04. 01. 2023 18:34

    dřevoryt, 1957, 45 x 30,5 cm, sign. PD nečitelně, č. 1/10, pokrčený a při okrajích natržený papír, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 600 CZK (25 €)

    Jezero

    Položka č.: 268404

    DRAŽBA UKONČENA: 04. 01. 2023 18:32

    olej, plátno, deska, 50 x 64,5 cm, sign. PD, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 100 CZK (5 €)

    Poslední dražitel: ID8**6 Historie příhozu

    Temný les

    Položka č.: 268405

    DRAŽBA UKONČENA: 04. 01. 2023 18:31

    olej, deska, 28,5 x 37,5 cm, sign. PD, rám, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 300 CZK (13 €)

    Strukturální grafika

    Položka č.: 268327

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 02. 01. 2023 18:38

    strukturální grafika, 1964, 15 x 22,3 cm, sign. DU, pasparta, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)

    Vzpomínka

    Položka č.: 262091

    Vyvolávací cena: 170 CZK (8 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 15. 12. 2022 19:02

    Aktuální cena: 170 CZK (8 €)

    Pozdrav z Holandska

    Položka č.: 245586

    Vyvolávací cena: 70 CZK (3 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 13. 12. 2022 19:52

    Aktuální cena: 70 CZK (3 €)

    Zátiší s citronem a okurkou

    Položka č.: 267284

    Vyvolávací cena: 700 CZK (30 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 14. 11. 2022 21:00

    olej, plátno, 44 x 44 cm, sign. PD , rám, rám zašlý, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 700 CZK (30 €)

    Poslední dražitel: ID5**6 Historie příhozu

    Orange Pekoe

    Položka č.: 235136

    DRAŽBA UKONČENA: 10. 11. 2022 10:27

    Aktuální cena: 200 CZK (9 €)

    U řeky

    Položka č.: 264739

    Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 11. 10. 2022 18:35

    Aktuální cena: 250 CZK (11 €)