Karel Svolinský

  • Karel Svolinský

    Karel Svolinský

    Položka č.: 1

    Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 23. 11. 2020 19:27

    kniha, 28 x 22 cm, vyd. Nadace Karla Svolinského a Vlasty Kubátové, Praha, 2001, pevná vazba s obálkou, 299s., výborný stav, Antikvariát Dlážděná, žák prof. Š. Zálešáka, B. Kafky a F. Kysely na UMPRUM v Praze, člen a čestný člen SČUG Hollar, člen SVU Mánes

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Karel Svolinský

    Kresby a akvarely, Karel Svolinský

    Položka č.: 1851

    Vyvolávací cena: 150 CZK (6 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 17. 09. 2020 16:52

    tisk, plakát, 1978, 85 x 60 cm, plakát k výstavě na XVIII. filmovém festivalu pro děti v Gottwaldvě, 1978 , antiqari.at Radhošťská, žák prof. Š. Zálešáka, B. Kafky a F. Kysely na UMPRUM v Praze, člen a čestný člen SČUG Hollar, člen SVU Mánes

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

  • Karel Svolinský

    J. Wolker: Svatý kopeček

    Položka č.: 758

    Vyvolávací cena: 400 CZK (16 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 18. 06. 2020 11:24

    Bibliofilie, vazba Rajman, Rožďalovice, výzdoba K. Svolinský, vyd. Prostějovští knihomilové, Prostějov, 1940, pův. obálka vevázána, 250 exemplářů, celokožená vazba se zlacením, výborný stav, antiqari.at Radhošťská, žák prof. Š. Zálešáka, B. Kafky a F. Kysely na UMPRUM v Praze, člen a čestný člen SČU…

    Aktuální cena: 700 CZK (28 €)

    Poslední dražitel: ID7**7 Historie příhozu

  • Karel Svolinský

    Legenda o Svaté Kateřině

    Položka č.: 720

    Vyvolávací cena: 600 CZK (24 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 18. 06. 2020 10:46

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

    Poslední dražitel: ID1**2 Historie příhozu

  • Karel Svolinský

    Exlibris Dana Siblíková

    Položka č.: 16

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 14. 05. 2020 14:15

    linoryt, 12,5 x 5,6 cm, sign. PD KSvolinský, Antikvariát Ostrovní, žák prof. Š. Zálešáka, B. Kafky a F. Kysely na UMPRUM v Praze, člen a čestný člen SČUG Hollar, člen SVU Mánes

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

  • Karel Svolinský

    Položka č.: 778

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (40 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 28. 02. 2020 10:03

    mědirytina, 18,4 x 11,8 cm, sign. PD KSvolinský, č. 23/200, žák prof. Š. Zálešáka, B. Kafky a F. Kysely na UMPRUM v Praze, člen a čestný člen SČUG Hollar, člen SVU Mánes

    Aktuální cena: 1.000 CZK (40 €)

  • Karel Svolinský

    Tanec

    Položka č.: 327

    Vyvolávací cena: 3.500 CZK (140 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 27. 02. 2020 15:00

    kolorovaná kresba tuší, papír, 35 x 44 cm, sign. PD KSvolinský, rám, Antikvariát Dlážděná, žák prof. Š. Zálešáka, B. Kafky a F. Kysely na UMPRUM v Praze, člen a čestný člen SČUG Hollar, člen SVU Mánes

    Aktuální cena: 4.700 CZK (188 €)

  • Karel Svolinský

    Božena Němcová: Tři citrony

    Položka č.: 858

    Vyvolávací cena: 200 CZK (8 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 29. 11. 2019 09:05

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Karel Svolinský

    Jaroslav Seifert: Kamenný most

    Položka č.: 841

    DRAŽBA UKONČENA: 29. 11. 2019 08:48

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Karel Svolinský

    Dívka s vavřínovým věncem

    Položka č.: 106

    Vyvolávací cena: 800 CZK (32 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 28. 10. 2019 16:48

    lept, 18,3 x 11,5 cm, sign. PD K. Svolinský, č. 108/200, antiqari.at Radhošťská, žák prof. Š. Zálešáka, B. Kafky a F. Kysely na UMPRUM v Praze, člen a čestný člen SČUG Hollar, člen SVU Mánes

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

    Poslední dražitel: ID1**4 Historie příhozu

  • Karel Svolinský

    J. Seifert: Petru Bezručovi

    Položka č.: 912

    DRAŽBA UKONČENA: 24. 05. 2019 08:33

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

    Poslední dražitel: ID3**7 Historie příhozu

  • Karel Svolinský

    A.S.Puškin: Můj rodokmen

    Položka č.: 1092

    Vyvolávací cena: 180 CZK (8 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 21. 03. 2018 23:19

    bibliofilie, 10 litografií, první podepsaná a úprava K. Svolinský, přel. Fr. Táborský, vydal J. Hanuš, 1937, vytiskla průmyslová tiskárna Praha, nestr., sešit, velmi dobrý stav, Antikvariát Ostrovní, žák prof. Š. Zálešáka, B. Kafky a F. Kysely na UMPRUM v Praze, člen a čestný člen SČUG Hollar, člen …

    Aktuální cena: 480 CZK (20 €)

    Poslední dražitel: ID2**3 Historie příhozu

  • Karel Svolinský

    Faust

    Položka č.: 1422

    Vyvolávací cena: 1 CZK (1 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 23. 09. 2019 20:43

    Aktuální cena: 301 CZK (13 €)

    Poslední dražitel: ID5**1 Historie příhozu

  • Karel Svolinský

    Holubička

    Položka č.: 856

    Vyvolávací cena: 1 CZK (1 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 07. 11. 2017 16:10

    litografie, 1978, 19,6 x 11,8 cm, vzadu tisk: S přáním všeho dobrého rektor Vysoké školy uměleckoprůmyslové v Praze prof. dr Jan Spurný , dvakrát přeložený papír, žák prof. Š. Zálešáka, B. Kafky a F. Kysely na UMPRUM v Praze, člen a čestný člen SČUG Hollar, člen SVU Mánes

    Aktuální cena: 1 CZK (1 €)

  • Karel Svolinský

    Dívka s růží

    Položka č.: 19185

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (60 €)

    DRAŽBA UKONČENA:
    01. 05. 2015 13:52

    Aktuální cena: 1.500 CZK (60 €)

  • Karel Svolinský

    Postava muže

    Položka č.: 249927

    DRAŽBA UKONČENA: 23. 11. 2020 18:08

    lavírovaná kresba tuší, papír, 28 x 22 cm, sign. PD KSvolinský, Antikvariát Dlážděná, žák prof. Š. Zálešáka, B. Kafky a F. Kysely na UMPRUM v Praze, člen a čestný člen SČUG Hollar, člen SVU Mánes

  • Karel Svolinský

    Hlava dívky

    Položka č.: 250777

    Vyvolávací cena: 250 CZK (10 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 19. 11. 2020 14:35

    litografie, 1944, 18 x 12,5 cm, sign. LD KSvolinský, Antikvariát Ostrovní, žák prof. Š. Zálešáka, B. Kafky a F. Kysely na UMPRUM v Praze, člen a čestný člen SČUG Hollar, člen SVU Mánes

    Aktuální cena: 250 CZK (10 €)

  • Karel Svolinský

    Dám ti růži

    Položka č.: 249579

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 12. 11. 2020 23:42

    dřevoryt, 1956, 13,2 x 9 cm, sign. PD K. Svolinský, LD značeno: p.f. 1956 M. Kaláb, lehce zažloutlý papír, na několika místech skvrny od vody, antiqari.at Radhošťská, žák prof. Š. Zálešáka, B. Kafky a F. Kysely na UMPRUM v Praze, člen a čestný člen SČUG Hollar, člen SVU Mánes

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

  • Karel Svolinský

    Motýl (ex libris)

    Položka č.: 249578

    Vyvolávací cena: 30 CZK (2 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 12. 11. 2020 23:40

    tisk, 17,1 x 10,7 cm, značeno. PD K. Svolinský, antiqari.at Radhošťská, žák prof. Š. Zálešáka, B. Kafky a F. Kysely na UMPRUM v Praze, člen a čestný člen SČUG Hollar, člen SVU Mánes

    Aktuální cena: 30 CZK (2 €)

    Poslední dražitel: ID5**4 Historie příhozu

  • Karel Svolinský

    Ilustrace ke knize

    Položka č.: 250661

    DRAŽBA UKONČENA: 03. 11. 2020 18:32

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Karel Svolinský

    Kočka

    Položka č.: 248705

    DRAŽBA UKONČENA: 28. 09. 2020 12:48

    akvarel, papír, 9,5 x 14,5 cm, sign. PD K. Svolinský, rám, antiqari.at Radhošťská, žák prof. Š. Zálešáka, B. Kafky a F. Kysely na UMPRUM v Praze, člen a čestný člen SČUG Hollar, člen SVU Mánes

    Aktuální cena: 1.600 CZK (64 €)

  • Karel Svolinský

    Profil ženy s čepcem

    Položka č.: 181700

    DRAŽBA UKONČENA: 07. 09. 2020 18:28

    litografie, 24,5 x 20 cm, sign. PD KSvolinský, Antikvariát Dlážděná, žák prof. Š. Zálešáka, B. Kafky a F. Kysely na UMPRUM v Praze, člen a čestný člen SČUG Hollar, člen SVU Mánes

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

    Poslední dražitel: ID5**6 Historie příhozu

  • Karel Svolinský

    Spisy B. Němcové (Z knih Jožky Bati)

    Položka č.: 217738

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 18. 08. 2020 23:50

    litografie, 9,1 x 5,4 cm, PD značeno na kameni KS, antiqari.at Radhošťská, žák prof. Š. Zálešáka, B. Kafky a F. Kysely na UMPRUM v Praze, člen a čestný člen SČUG Hollar, člen SVU Mánes

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

  • Karel Svolinský

    Loutky (Ex libris Jana a Elišky Králových)

    Položka č.: 225436

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 17. 08. 2020 19:40

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

  • Karel Svolinský

    Dívka (P.F: Jiří Siblík)

    Položka č.: 245601

    Vyvolávací cena: 60 CZK (3 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 25. 06. 2020 23:46

    dřevoryt, 7,5 x 8 cm, sign. PU KSvolinský, antiqari.at Radhošťská, žák prof. Š. Zálešáka, B. Kafky a F. Kysely na UMPRUM v Praze, člen a čestný člen SČUG Hollar, člen SVU Mánes

    Aktuální cena: 60 CZK (3 €)

    Poslední dražitel: ID7**3 Historie příhozu

  • Karel Svolinský

    Kostel

    Položka č.: 241502

    Vyvolávací cena: 2.500 CZK (100 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 23. 06. 2020 20:18

    akvarel, papír, 8 x 12,8 cm, sign. LD K. Svolinský, rám, na rámu oděrky, antiqari.at Radhošťská, žák prof. Š. Zálešáka, B. Kafky a F. Kysely na UMPRUM v Praze, člen a čestný člen SČUG Hollar, člen SVU Mánes

    Aktuální cena: 2.500 CZK (100 €)

  • Karel Svolinský

    Hudba

    Položka č.: 211956

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 26. 03. 2020 19:07

    serigrafie, 17 x 8,5 cm, sign. DU K. Svolinský, Antikvariát Dlážděná, žák prof. Š. Zálešáka, B. Kafky a F. Kysely na UMPRUM v Praze, člen a čestný člen SČUG Hollar, člen SVU Mánes

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

  • Karel Svolinský

    Hlava dívky

    Položka č.: 243440

    Vyvolávací cena: 10 CZK (1 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 26. 03. 2020 19:06

    litografie, 6,9 x 4,9 cm, sign. DU K. Svolinský, Antikvariát Dlážděná, žák prof. Š. Zálešáka, B. Kafky a F. Kysely na UMPRUM v Praze, člen a čestný člen SČUG Hollar, člen SVU Mánes

    Aktuální cena: 10 CZK (1 €)

  • Karel Svolinský

    Profil

    Položka č.: 208114

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 02. 01. 2020 18:50

    serigrafie, 17 x 8,2 cm, sign. PD nečitelně, Antikvariát Dlážděná, žák prof. Š. Zálešáka, B. Kafky a F. Kysely na UMPRUM v Praze, člen a čestný člen SČUG Hollar, člen SVU Mánes

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)