Salvador Dalí

(1904-1989)

  • Salvador Dalí

    (1904-1989)

    Ilustrace k Danteho Božské komedii

    Položka č.: 114

    Vyvolávací cena: 150.000 CZK (5.358 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 28. 05. 2020 15:00

    kompletní cyklus 100 barevných dřevorytů, 1960, 33 x 26,2 cm, 1650/3900, Významný katalánský malíř s osobitým rukopisem byl v roce 1929, po spolupráci na Buñuelově snímku Andaluský pes, přijat do skupiny pařížských surrealistů. Nevázaný umělec, který toužil po zviditelnění a po penězích a nezdráhal …

    Aktuální cena: 150.000 CZK (5.358 €)

    Poslední dražitel: ID3**0 Historie příhozu

    Odhadní cena: 200 000 - 250 000 CZK

  • Salvador Dalí

    (1904-1989)

    Surrealistický anděl

    Položka č.: 639

    Vyvolávací cena: 11.000 CZK (393 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 27. 02. 2020 15:00

    bronz na mramorovém podstavci, v. 36 cm, značeno vzadu na podstavci Salvador Dalí, pozdější odlitek, Antikvariát Dlážděná, studium na malířské akademii v Madridu u prof. Morena y Carbonero

    Aktuální cena: 13.000 CZK (465 €)

    Poslední dražitel: ID5**1 Historie příhozu

  • Salvador Dalí

    (1904-1989)

    Dali

    Položka č.: 608

    Vyvolávací cena: 600 CZK (22 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 22. 11. 2018 15:00

    bibliofilie, 39x volný list s ilustracemi ke Zpěvům Maldororovým C. de Lautréamonta, včetně přiloženého plakátu (A1) k výstavě, vyd. Galerie D, Praha, 1967, v původním papírovém pouzdře, listy v dobrém stavu, plakát se dvěma malými trhlinkami v přehybu, pouzdro bez vady, antiqari.at Radhošťská, stud…

    Aktuální cena: 600 CZK (22 €)

  • Salvador Dalí

    (1904-1989)

    Položka č.: 99

    Vyvolávací cena: 135.000 CZK (4.822 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 01. 11. 2018 15:00

    kompletní cyklus 100 barevných dřevorytů, 1960, 33 x 26,2 cm, č. 2777/3900, uloženo v šesti originálních kartonových krabicích, grafiky v intaktním stavu, krabice mírně poškozeny, Antikvariát Dlážděná, studium na malířské akademii v Madridu u prof. Morena y Carbonero

    Aktuální cena: 135.000 CZK (4.822 €)

  • Salvador Dalí

    (1904-1989)

    Stáří (Edades de la vida)

    Položka č.: 98

    Vyvolávací cena: 15.000 CZK (536 €)

    litografie, 1973, 60 x 44 cm, sign. PD Dalí, P/A, litografie vyšla nákladem 300 listů, Antikvariát Dlážděná, studium na malířské akademii v Madridu u prof. Morena y Carbonero

    Aktuální cena: 15.000 CZK (536 €)

  • Salvador Dalí

    (1904-1989)

    L´Enfer 1, Chant 2

    Položka č.: 400

    Vyvolávací cena: 4.500 CZK (161 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 20. 09. 2018 15:00

    mědirytina, 1960, 27 x 20 (33 x 26) cm, 130/165, B.K.F. Rives, list z Dalího slavného grafického souboru, tentokrát ve vzácném limitovaném mědirytinovém provedení, Antikvariát Dlážděná, studium na malířské akademii v Madridu u prof. Morena y Carbonero

    Aktuální cena: 4.500 CZK (161 €)

  • Salvador Dalí

    (1904-1989)

    Le Purgatoire 1, Chant 10

    Položka č.: 396

  • Salvador Dalí

    (1904-1989)

    Položka č.: 394

    Vyvolávací cena: 2.000 CZK (72 €)

    dřevoryt, 1950-1969, 25,5 x 18 cm, Antikvariát Dlážděná, studium na malířské akademii v Madridu u prof. Morena y Carbonero

    Aktuální cena: 2.000 CZK (72 €)

  • Salvador Dalí

    (1904-1989)

    Položka č.: 393

  • Salvador Dalí

    (1904-1989)

    Položka č.: 708

    DRAŽBA UKONČENA: 22. 06. 2018 00:14

    dřevoryt, 1950-1969, 24,5 x 19 (27,5 x 20) cm, značeno DU Dalí, na papíře místy drobné skvrnky, Antikvariát Dlážděná, studium na malířské akademii v Madridu u prof. Morena y Carbonero

  • Salvador Dalí

    (1904-1989)

    Položka č.: 704

    Vyvolávací cena: 2.500 CZK (90 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 22. 06. 2018 00:10

    litografie, 41,8 x 35,8 cm, sign. PD Dalí, MDCCXCVII/MM, Atelier Jobin Paris, LD značeno vodotiskovým razítkem Dalí, Antikvariát Dlážděná, studium na malířské akademii v Madridu u prof. Morena y Carbonero

    Aktuální cena: 2.600 CZK (93 €)

  • Salvador Dalí

    (1904-1989)

    Mirage

    Položka č.: 699

    DRAŽBA UKONČENA: 22. 06. 2018 00:08

    litografie, 29 x 48 cm, sign. PD Dalí, MDCCXCI/MM, Atelier Jobin Paris, LD značeno vodotiskovým razítkem Dalí, Antikvariát Dlážděná, studium na malířské akademii v Madridu u prof. Morena y Carbonero

    Aktuální cena: 2.500 CZK (90 €)

  • Salvador Dalí

    (1904-1989)

    Assumpta Corpuscularia Lapislazulina

    Položka č.: 691

    Vyvolávací cena: 3.000 CZK (108 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 21. 06. 2018 23:57

    tisk, 48 x 30,7 cm, PD značeno v tisku Dalí, č. MDCXCIII/MM, na papíře slepotisková značka Dalí edition, antiqari.at Radhošťská, studium na malířské akademii v Madridu u prof. Morena y Carbonero

    Aktuální cena: 3.000 CZK (108 €)

  • Salvador Dalí

    (1904-1989)

    Očistec. Zpěv č. 19: Dantův sen

    Položka č.: 682

    DRAŽBA UKONČENA: 21. 06. 2018 23:48

    dřevoryt, 1960, 33 x 26,2 cm, přiložen díl Božské komedie Očistec, který byl vydán v italském jazyce k těmto dřevotům Salvadora Dalího, studium na malířské akademii v Madridu u prof. Morena y Carbonero

  • Salvador Dalí

    (1904-1989)

    Božská komedie

    Položka č.: 681

    Vyvolávací cena: 8.000 CZK (286 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 21. 06. 2018 23:47

    barevný dřevoryt, 25,5 x 18 cm, značeno NU v desce Dalí, studium na malířské akademii v Madridu u prof. Morena y Carbonero

    Aktuální cena: 8.000 CZK (286 €)