Paul Klee

(1879-1940)

  • Paul Klee

    (1879-1940)

    Zimní spánek

    Položka č.: 404

    Vyvolávací cena: 11.000 CZK (393 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 20. 09. 2018 15:00

    litografie, 1938, 23 x 34,3 cm, značeno na kameni PD Klee, přiložen certifikát pravosti díla z ArtWise, Brooklyn, New York, potvrzující provenienci:: edition: as published in the deluxe art review Verve in 1938, na zadní straně otištěna černobílá fotografie obsahující jméno malíře Kleea a titul jeho…

    Aktuální cena: 11.000 CZK (393 €)