Joseph Carmine

  • Joseph Carmine

    Prager Prospect

    Položka č.: 1246

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (54 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 29. 11. 2019 15:33

    kolorovaná mědirytina, 28 x 35,5 cm, značeno PD v desce Ios. Carmine. A.V., rám, pohled na Nové město pražské zobrazuje dnes již neexistující kostel Neposkvrněného početí panny Marie v Hybernské ulici (v místě dnešního Divadla Hybernia), pokrčený a mírně zašpiněný papír, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 3.000 CZK (108 €)

  • Joseph Carmine

    Týnský chrám v Praze

    Položka č.: 405

    Vyvolávací cena: 7.000 CZK (250 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 20. 09. 2018 15:00

    kolorovaná mědirytina, 30,5 x 40 cm, lehce zažloutlý, zašpiněný, při okrajích poškozený papír, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 7.000 CZK (250 €)

    Poslední dražitel: ID6**1 Historie příhozu