B. Horník
Lesní krajina
Položka č.: 80Vyvolávací cena: 1.200 CZK (50 €)
DRAŽBA UKONČENA: 28. 03. 2023 16:19
olej, plátno, 38,5 x 49 cm, sign. PD B. Horník, rám
Aktuální cena: 1.200 CZK (50 €)
Poslední dražitel: ID5**6 Historie příhozu
Lesní krajina