Otakar Číla
(1894-1997)
Liška
Položka č.: 56Vyvolávací cena: 10.000 CZK (417 €)
DRAŽBA UKONČENA: 28. 03. 2023 15:55
olej, lepenka, 1942, 49 x 64,5 cm, sign. PD O. Číla 42, rám
Aktuální cena: 38.000 CZK (1.584 €)
Poslední dražitel: ID5**0 Historie příhozu