Zdeněk Rykr

(1900-1940)

  • Zdeněk Rykr

    (1900-1940)

    Labská krajina

    Položka č.: 161

    Vyvolávací cena: 25.000 CZK (1.042 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 28. 03. 2023 17:40

    olej, plátno, 58 x 79 cm, sign. vzadu Zdeněk Rykr, rám, studium na FF UK, výtvarně samouk, jako host vystavoval s Tvrdošíjnými

    Aktuální cena: 75.000 CZK (3.125 €)