Kytice růží
olej, překližka, 35,5 x 43 cm, sign. LD Zákopek, rám
ID: 1369
Vyvolávací cena: 1 CZK (1 €)
DRAŽBA UKONČENA: 07. 03. 2024 19:47
Aktuální cena: 1 CZK (1 €)
ID: 1369
Vyvolávací cena: 1 CZK (1 €)
Aktuální cena: 1 CZK (1 €)