Almara
litografie, 1999, 49 x 38,3 cm, sign. DU Zdeněk Netopil 99, autorský tisk
žák E. Weidlicha
ID: 18605
Vyvolávací cena: 2.200 CZK (92 €)
DRAŽBA UKONČENA:
24. 02. 2015 08:20
Aktuální cena: 2.200 CZK (92 €)
Poslední dražitel: ID4**8 Historie příhozu