Duel
litografie, 1994, 54 x 43,4 cm, sign. DU Zdeněk Netopil 1994, autorský tisk
žák E. Weidlicha
ID: 19105
Vyvolávací cena: 2.600 CZK (109 €)
DRAŽBA UKONČENA:
24. 02. 2015 05:09
Aktuální cena: 2.600 CZK (109 €)
Poslední dražitel: ID4**8 Historie příhozu