Rákosí
akvarel, pastel, běloba, papír, 1993, 9,5 x 13,8 cm, sign. PD J Lorencová 93, rám, na rámu drobné oděrky
Antiqari.at Radhošťská
ID: 32
Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)
DRAŽBA UKONČENA: 20. 10. 2022 19:04
Aktuální cena: 400 CZK (17 €)
Poslední dražitel: ID5**7 Historie příhozu