Závišova milostná píseň
brož, sign. litografie na titulním listu, 3 celostr. lit. B. Krs, drobné lit. v textu, vyd.ke sjezdu bibliofilů, Moravská Ostrava, 1931, pův. brož, nestr., dobrý stav
žák prof. E. Dítěte na UMPRUM v Praze, ve speciálce prof. F. Kysely
ID: 217
Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
PRVNÍ PODÁNÍ UKONČENO: 24. 11. 2022 15:00
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)