Diptych
1x tuš, papír, 1x tuš, akvarel, papír, 12,5 x 12,5; 10 x 11 cm, vše sign. PD J Cita
ID: 764
Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
DRAŽBA UKONČENA: 09. 12. 2022 12:43
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)
Poslední dražitel: ID8**6 Historie příhozu
ID: 764
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)