Kometa
litografie, 1952, 10,6 x 13,7 cm, sign. PD J. Kubíček 52
žák prof. F. Muziky na VŠUP v Praze
ID: 396
Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)
DRAŽBA UKONČENA: 10. 01. 2024 18:27
Aktuální cena: 350 CZK (15 €)
Poslední dražitel: ID3**4 Historie příhozu