Stanislav Odvárko (1913-1985)
olej, sololit, 1962, 53 x 59,5 cm, sign. LD Odvárko 62, rám
Vyvolávací cena: 5.000 CZK (209 €)
PRVNÍ PODÁNÍ UKONČENO: 23. 02. 2023 15:00
Aktuální cena: 5.000 CZK (209 €)