Karel Jan Sigmund (1897-1959)
žák prof. Schöna v Drážďanech, prof. O. Nejedlého v Praze; malíř; věnoval se krajinomalbě, zejména z okolí Heřmanova Městce a Železných hor; s oblibou zachycoval lesní tůně, vrby, lomy a opukové stavby; zúčastňoval se kolektivních výstav pořádaných kulturní radou a výtvarných salonů; zastoupen ve sbírkách Východočeské galerie v Pardubicích, bankovních domů východních Čech a Telecomu v Pardubicích
Venkovská krajina
olej, karton, 26 x 31 cm, sign. PD K. J. Sigmund, rám
žák prof. Schöna v Drážďanech, prof. O. Nejedlého v Praze
ID: 309
Vyvolávací cena: 3.000 CZK (125 €)
PRVNÍ PODÁNÍ UKONČENO: 23. 02. 2023 15:00
Aktuální cena: 3.000 CZK (125 €)