Axis Mundi (Střed světa)
olej, plátno, 2022, 40 x 40 cm, sign. DU Kamila Ženatá
žákyně L. Čepeláka
ID: 82
Vyvolávací cena: 18.000 CZK (750 €)
PRVNÍ PODÁNÍ UKONČENO: 23. 02. 2023 15:00
Aktuální cena: 18.000 CZK (750 €)
Poslední dražitel: ID7**7 Historie příhozu