Rozkvetlá Praha
olej, karton, 12,5 x 17,5 cm, sign. LD J. Dlabal
ID: 66
Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
DRAŽBA UKONČENA: 08. 02. 2023 17:12
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)
Poslední dražitel: ID8**5 Historie příhozu
ID: 66
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)