litografie, 29 x 17 cm, sign. DU Josef Saska, č. 2/70
žák L. Čepeláka na AVU v Praze, člen SČUG Hollar
ID: 908
Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)
DRAŽBA UKONČENA: 24. 02. 2023 14:49
Aktuální cena: 350 CZK (15 €)
Poslední dražitel: ID8**8 Historie příhozu