Jeřabiny
olej, plátno, 2010, 48,5 x 39 cm, sign. PD Mazancová 2010, rám, rám v jednom místě odštípnutý
Antiqari.at Radhošťská
ID: 742
Vyvolávací cena: 1.500 CZK (63 €)
DRAŽBA UKONČENA: 24. 02. 2023 12:03
Aktuální cena: 1.700 CZK (71 €)
Poslední dražitel: ID8**8 Historie příhozu