Hlava koně
olej, dřevo, 39 x 59 cm, sign. PD Voroncov, rám
ID: 47
Vyvolávací cena: 600 CZK (25 €)
DRAŽBA UKONČENA: 28. 03. 2023 15:46
Aktuální cena: 600 CZK (25 €)
Poslední dražitel: ID8**2 Historie příhozu
ID: 47
Aktuální cena: 600 CZK (25 €)