Rozkvetlý sloup II
olej, monotyp, 58 x 25 cm, sign. LD V. Cidlinský, rám
ID: 10
Vyvolávací cena: 800 CZK (34 €)
DRAŽBA UKONČENA: 28. 03. 2023 15:09
Aktuální cena: 800 CZK (34 €)
Poslední dražitel: ID4**0 Historie příhozu