Les
olej, plátno, 65 x 49 cm, sign. LD B. Vohánková, rám
soukromá studia u malíře krajin V. Březiny, akad. Collarossi v Paříži; působení v Mladé Boleslavi
ID: 196
Vyvolávací cena: 2.000 CZK (84 €)
DRAŽBA UKONČENA: 28. 03. 2023 18:15
Aktuální cena: 2.200 CZK (92 €)
Poslední dražitel: ID5**1 Historie příhozu