V březovém háji
olej, plátno, 74 x 100 cm, sign. PD V. Březina, rám
žák Julia Mařáka
ID: 45
Vyvolávací cena: 30.000 CZK (1.250 €)
DRAŽBA UKONČENA: 28. 03. 2023 15:56
Aktuální cena: 230.000 CZK (9.584 €)
Poslední dražitel: ID5**1 Historie příhozu