Kvetoucí vody
olej, plátno, 1986, 41 x 60,5 cm, sign. PD Hodonský 86, vzadu Hodonský 1986, rám, vydařená práce klasika moderní české krajinomalby, který spolu s Ivanem Ouhelem a Michalem Ranným patří mezi hlavní pokračovatele české krajinářské tradice zosobněné Antonínem Slavíčkem, Jindřichem Pruchou, Janem Preislerem, Josefem Šímou a Jiřím Johnem. Profesor Hodonský působil v letech 1990 – 1997 jako vedoucí pedagog Ateliéru malířství na pražské Akademii výtvarných umění
ID: 129
Vyvolávací cena: 38.000 CZK (1.584 €)
PRVNÍ PODÁNÍ UKONČENO: 27. 04. 2023 15:00
Aktuální cena: 38.000 CZK (1.584 €)
Odhadní cena: 50 000 - 70 000 Kč CZK