Pocta Ing. Gelsdörfovi
litografie, 1995, 14,5 x 44 cm, sign. PD Jiří Bouda 95, pasparta, č. 104/170
ID: 211
Vyvolávací cena: 2.500 CZK (105 €)
PRVNÍ PODÁNÍ UKONČENO: 27. 04. 2023 15:00
Aktuální cena: 2.500 CZK (105 €)
Odhadní cena: 3 000 - 4 000 Kč CZK