Signovaná reprodukce malby
tisk, 31 x 22 cm, sign. DU Kamil Lhoták, rám, nově adjustováno
ID: 32
Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)
DRAŽBA UKONČENA: 18. 12. 2023 17:31
Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)
Poslední dražitel: ID4**5 Historie příhozu